V predprazničnih dneh smo skupaj z veterani OZVVS dvignili slovenske zastave ob obeležjih osamosvojitvene vojne na območju goriške.
Na spletni strani uporabljamo piškotke za spremljanje obiskanosti s ciljem izboljšanja in lažjega brskanja po spletnih straneh. S klikom na gumb STRINJAM SE se bodo piškotki namestili.