10. POHOD (KOPER) CERJE -TRIGLAV

Sončno ponedeljkovo jutro 8.7.2024, je obetalo vroč poletni dan. Pri pomniku miru "Braniteljem slovenske zemlje" na Cerju, so se zbrali veterani  društva - odločni, da letos že desetič prehodijo pot  od Cerja do vrha Triglava. Domjan je na pohodu sodeloval že  enajstič in v zadnjih letih štartal  skupaj z  veterani pohodniške sekcije PVD Primorske in Notranjske iz Kopra. 

Po ponovnem skupnem srečanju in jutranji kavi ter malici so bili združeni pohodniki pripravljeni za na pot. Pohodnike je pozdravil sekretar društva in tradicionalno župan Občine Miren-Kostanjevice, ki je prvi del poti do Mirna tudi vodil. 

9.7. _ Dodane fotografije poti in obiski občin Miren-Kostanjevica. Šempeter-Vrtojba, MO Nova Gorica in PU Nova Gorica ter Lovske koče v Čepovanu.

 10.7 - fotografije Razor planine in poti na Komno

 12.7 - foto Planika, Triglavska jezera in TRIGLAV (cilj)

 13.7 - Kredarica in spust na Pokljuko

Foto Sivka, Zupan, Domjan 

https://youtu.be/xoqcfn_yRjc