28 SPOMINSKI POHOD NA TRIGLAV

Tudi letos so se naši člani odpravili na že tradicionalni 28 spominski pohod na Triglav. Za letošnji pohod se je v okviru našega društva prijavilo 22 pohodnikov in pohodnic. Na pot so krenili v četrtek 11.7.2013 in se vsi v petek 12.7. uspešno povzpeli na vrh našega očaka in se v soboto udeležili zaključne slovesnosti na Pokljuki. Štirje izmed njih so bili na tem našem simbolu prvič, zato so bili deležni tudi planinskega krsta, ki ga je po pričevanjih uspešno izpeljala Ida Kolmanič. Naj se na tem mestu še posebej zahvalimo našemu vodji pohoda Ivanu Ambrožiču in podpredsedniku društva Marjanu Sivki, za njun trud pri organizaciji, zahvala gre tudi našemu Vinkotu črniču in Jakobu Sedeju, ki sta Ivanom in Marjanom skrbela za varnost. Nekaj fotografij smo si sposodili do našega Draga Kuharja, več pa jih še pričakujemo od ostalih naših pohodnikov.