8.STRELSKA TEKMA V POČASTITEV DNEVA SUVERENOSTI

V soboto, dne 01.10.2022, smo na strelišču LD Kanal v Ajbi izvedli 8. strelsko tekmo veteranov V POČASTITEV DNEVA SUVERENOSTI. Udeležba je bila solidna, saj vremenska napoved ni bila najugodnejša.

V kategoriji IZVEN (strelci, ki nimajo statusa veterana) je zmagal VOGRIČ Matjaž s 156 krogi od 160 možnih, drugi je bil ČELIK Valentin iz SD Puntarji s 145 krogi in tretji KOŠIR Tomaž iz Strelskega športnega kluba Tolmin (SŠK Tolmin) s 144 krogi. Med veterani je zmagal GROSAR Aleksander iz SŠK Tolmin s 152 krogi, drugi  SKOK Boštjan s 150 krogi in tretji ŠPACAPAN Franko tudi s 150 krogi oba iz OZVVS Veteran Nova Gorica. Ekipno je zmagala ekipa OZVVS Veteran Nova Gorica  (SKOK, ŠPACAPAN, BAJT) z 444 krogi, druga je bila ekipa našega društva 1 (BIŠĆANIN, BEGUŠ, VONČINA) z 425 krogi in tretja ekipa našega društva 2 (BRATUŽ, GERBEC I., VEZOVNIK) z 415 krogi.

 Tekst: D. Komar

Fotografije GERBEC Erika