OD CERJA DO TRIGLAVA

Danes 9.7.2018 so se  pri pomniku braniteljem slovenske zeblje na Cerju zbrali člani drštva veteranskov SEVER Severne Primorske in  začeli 4 pohod v organizaciji našega društva. Desetim pohodnicam in pohodnikom  se je na poti s Cerja do Občine Miren Kostanjevica pridružil župan Mauricij Humar, ki je   pohodnike pozdravil in jim zaželel srečno pot.

Srečno pot in  veliko dobre volje  je pohodnikom zaželel tudi predsednik društva Angel Vidmar. Danes bodo pohodniki prehodili pot od Cerja do Čepovana, jutri v torej pa od Čepovana do planine Razor. Pohodnike sprejmejo tudi  župani vseh občin  na trasi pohoda.

Tudi vi jih lahko pozdravite ali se jim na delu poti pridružite. Marjan Sivka 041 470 092 in Ivan Ambrožič 041 470 829 vam bosta z veseljm  sporočila kje se pohodniki nahajajo.