DRAŽAVNO PRVENSTVO V KEGLJANJU

V soboto 6. aprila je na kegljišču Golovec v Celju potekalo državno prvenstvo Združenja Sever v kegljanju. Našo ekipo so sestavljali: Stjepan Miškoviæ, Djordje Šuput, Kolmanič Ida in Nevjo Kristan Tekmovanja se je udeležijo 9 ekip iz 7. društev Sever. Tekmovanje je otvoril Miha Molan, predsednik Združenja Sever. Tekmovalce so nagovorili tudi Božidar Pezdevšek, vodja OKC PU Celje in Božidar Dare Sevšek, predsednik OZVVS Celje. Doseženi so bili naslednji rezultati: Ekipna uvrstitev: 1. PVD Sever Zasavje 1, 1023 kegljev 2. PVD Sever za Pomurje, 1008 kegljev 3. PVD Sever za celjsko območje 1, 1001 kegelj 4. PVD Sever Ljubljana, 990 kegljev 5. PVD Sever Severna Primorska, 967 kegljev 6. PVD Sever Dolenjska in Bela krajina, 953 kegljev 7. PVD Sever za Primorsko in Notranjsko, 893 kegljev 8. PVD Sever za celjsko območje 2, 778 kegljev 9. PVD Sever Zasavje 2, 690 kegljev čESTITAMO NAŠI EKIPI ZA DOBRO UVRSTITEV !!!!!