MEMORIAL JOŽETA RODMANA

Admin
Dne 10.3.2012 je v vojašnici slovenske vojske v Vipavi potekal 1. Rodmanov memorial v namiznem tenisu za vojne veterane. Turnir je potekal v kategoriji posameznikov in kategoriji ekip. V kategoriji ekip je nastopalo 8 ekip, v kategoriji posameznikov pa 9 igralcev. Turnirja se je udeležil tudi naš član Slavko Pavlin, ki je nastopal v kategoriji posameznikov in osvojil 2. mesto. Rezultati ekipno: 1.Veterani Nova Gorica (Igor Štrukelj, Milan Žižmond, Anton Košuta) 2.Veterani Idrija (Stane Vončina, Darko Makovec, Hine Košir) 3.Veterani Ajdovščina – Vipava (Boris Vodopivec, Boris Vodopivec, Dušan Božič) 4.ZSč Nova Gorica (Rodman Jože, Valter Vodopivec, Vilijem Ušaj) 5.– 7. Vipava,ZSč Ljubljana, ZSč Ajdovščina - Vipava Rezultati posamezno: 1. Davor Pejakiæ 2. Slavko Pavlin 3. Marko Gravner 4. Denis črnilogar 5. Zdenko čargo 6. Denis Premrl 7. Karlo Bajt 8. Dejan Premrl 9. Vule Djuroviæ Teekst:Slavko Pavlin Foto: Mauro Deferri