POHOD NA TRIGLAV

Danes 8.7.2019 ob 6 uri so pohodniki začeli 5. tradicionalni pohod Cerje - Triglav. Danes so se pohodnikom Društva veteranov Sever Severne Primorske pridružili na Cerju še pohodniki Policijsko veteranskega društva SEVER za Primorsko in Notranjsko, ki so pohod na Triglav začeli pred dvema dnevoma v Kopru. Pohod od morija do Triglava poteka že 21 leto. Člani našega društva so v pomniku braniteljem slovenske zemlje na Cerju pripravili tudi razstavo izdanih priložnostih filatelističnih izdelkov, ki so bili izdelani za vsak pohod posebej.

Na Cerju so pohodnike pozdravili Predsednik DV Sever Severne Primorske in podpredsednik Združenja Sever Angel Vidmar, predsednik PVD SEVER za Primorsko in notranjsko Fabio Steffe , ter župan občine Miren Kostanjevica Mauricij Humar, ki se je pohodnikom pridružil na delu poti iz Cerja do Mirna.

Hvala vsem, ki spremljate, bodrite pohodnike in ki jih kakor koli podpirate.

SREČNO POHODNIKI !