PREDNOVOLETNO SREČANJE PODODBORA BOVEC

Dne 14. decembra 2019 smo se v prostorih PGD Bovec srečali člani in simpatizerji Društva veteranov Sever Severne Primorske – pododbor Bovec.

Razpravljali smo o delu in aktivnostih društva in našega pododbora, kjer sicer posebnih sklepov nismo sprejeli, samo pa bili enotnega stališča, da je taka oblika druženja še kako dobrodošla. Prisotnim nečlanom smo tudi omogočili, da so pripravili ustrezne vloge za ureditev statusa veterana, ter jih tudi povabili, da se vključijo v delovanje društva. Izvolili smo tudi novega podpredsednika in tajnika pododbora. Po zaključku delovnega srečanja je sledilo druženje ob pripravljeni hrani našega člana Danija ter sladkih dobrot članice Bernarde, za kar se jima zahvaljujemo.