SKUPŠčINA ZDRUŽENJA SEVER

V petek 22.3.2013 je bila v ljubljanskem elitnem hotelu Plaza redna leta programska skupščina Združenja SEVER. Skupščine se je udeležilo 113 od 120 delegatov iz 12 policijskih veteranskih društev SEVER. Skupščine so se udeležili številni gostje: Predsednik in generalni sekretar ZVVS, predsednik Zveze društev General Maister,predsednik Zveze vojaških vojnih invalidov, predstavnik GPU, predsednik policijskega sindikata, podpredsednik zveze društev MORiS. Na skupščini sta bili podeljeni plaketi Združenja in sicer bivšemu ministru za notranje zadeve Ivu Bizjaku in našemu članu Antonu Goletu. Skupščina je potekala hitro in konstruktivno. Kar je najpomembneje pa je pokazala popolno enotnost Združenja SEVER. Delegati so soglasno podprli vse aktivnosti Združenja v preteklem letu in izrazili popolno zaupnaje vodstvu Združenja SEVER za vodenje aktivnosti v letu 2013. Foto: Vid Šibelja