SKUPŠčINA ZDRUŽENJA SEVER

V soboto 29.3.2013 je v hotelu PLAZA v Ljubljani potekala programsko volilna skupščina Združenja SEVER. Na skupščini so delegati 12 društev (vsako društvo ima 10 delegatov) obravnavali delo društva v letu 2013. Ocenili so ga kot zelo uspešno, prav tako kot celotno mandatno obdobje, ki se je izteklo. Na skupščini so bili postavljeni tudi cilji delovanja Združenja SEVER v letu 2014. Ker je bila to tudi volilna skupščibna so delegati izvolili novo vodstvo Združenja. Za predsednika je bil izvoljen dr. Tomaž čas, za podpredsednike: Jože Mencin, Marjan Vrbnjak in Angel Vidmar. Za predsednika nadzornega odbora je bil izvoljen Zvonko Vršič, za člane pa Anton Maver,Janko Mencinger, Janez Rom, Drago Velički in Alojz Vrbnjak. Za predsednika častnega razsodišča je bil izvoljen Štefan Misja, za člane pa Ladislav Bagladi, Miran Bokalič, Zdenko Jakič in Igor Volk.