SLOVESNOST NA PEDROVEM

Admin
KS Branik, KO ZB za vrednote NOB Branik je v sodelovanju z Mestno občino Nova Gorica, Območnim združenjem borcev za vrednote NOB Nova Gorica, odborom VOS OF - VDV in Društvom veteranov SEVER Severne Primorske v soboto 22.01.2011 na Predovem pripravilo vsakoletno spominsko slovesnost. Navzoče so pozdravili predsednik KS Branik Miran Vidmar, predstavnik MO Nova Gorica in predsednik KO ZB Branik Edvard Bizjak. Slavnostna govornica je bila Silva Tišma podpredsednica Območnega združenja ZB za vrednote NOB Nova Gorica Foto N. Vidmar

Igor Trebec

Igor Trebec

Miha Tavčar, Dresura

Miha Tavčar, Dresura

Miha Tavčar, Maraton

Miha Tavčar, Maraton

Mitja Mahorčič

Mitja Mahorčič

Podelitev - dvovprege

Podelitev - dvovprege

Podelitev - dvovprege M

Podelitev - dvovprege M

Podelitev - enovprege

Podelitev - enovprege

Robert Vrhovnik

Robert Vrhovnik