SPREJEM PRI ŽUPANU MO NOVA GORICA

Župan Samo Turel je sprejel predstavnike veteranskih organizacij v novogoriški mestni občini, in sicer: Združenja borcev za vrednote NOB Nova Gorica, Območnega združenja veteranov vojne za Slovenijo VETERAN Nova Gorica, Društva veteranov SEVER severne Primorske, Društva izgnancev Severne Primorske, Društva TIGR Primorske Sekcija Nova Gorica in Društva soška fronta 1915 – 1917.

Ob tej priložnosti se jim je zahvalil za njihovo dosedanje delo in prispevek v družbi. Predstavniki veteranskih organizacij so županu predstavili njihovo delovanje in izzive, s katerimi se soočajo.

Vodja oddelka za družbene dejavnosti novogoriške mestne občine mag. Marinka Saksida pa je dodala, da bo mestna občina javni razpis za veteranske organizacije razpisala v kratkem ter da razpoložljiva sredstva za razpis ostajajo na enaki ravni kot doslej.

https://www.nova-gorica.si/izpostavljeno/45638/sprejem-veteranskih-organizacij