SREČANJE IN TEKMOVANJE NA VOJSKEM

V soboto, 10 julija 2021, se je na Vojskem odvijalo srečanje veteranov, tekma z MK puško in  pohod, v organizaciji OZVVS Idrija – Cerkno. Kot vsako leto, se je tudi letos dogodka udeležilo večje število članov našega društva.

Manjši del se je udeležil pohoda, dočim so se štiri ekipe (ABRAMIČ Martin, ŠULIGOJ Tadej, MIKOLA Andrej), (BIŠĆANIN Senad, BEGUŠ Štefan, VONČINA Bogdan), (GERBEC Igor, BRATUŽ Stane, LIPUŠČEK Ladislav) in (GERBEC Erika, TALJAT BIŠĆANIN Kira in LIPUŠČEK Marija) udeležile strelske tekme. Ekipno smo zasedli 5, 7, 11 in 18. mesto med 21 ekipami. Posamezno pa so bili med moški tekmovalci najbolj uspešni ABRAMIČ 13, ŠULIGOJ 14, BIŠĆANIN S. 18 od 84 tekmovalcev. Med ženskami je bila GERBEC Erika 3, TALJAT B. Kira 5 in LIPUŠČEK Marija 9 med 9 tekmovalkami.

Nekaj naših članov je organizatorju tudi pomagalo pri izvedbi strelske tekme.

fotografije Erika GERBEC