SREČANJE UPOKOJENIH DELAVCEV ONZ ČLANOV KLUBA MAKSA PERCA

V petek, 17. junija 2022 je v hotelu Sabotin v Solkanu potekalo srečanje Kluba upokojenih delavcev MNZ Maksa Perca Nova Gorica.

Sledil je pozdravni nagovor predsednika Kluba, Ivana Ambrožič, ki je srečanje tudi vodil. Obdobje v katerem smo se znašli v zadnjih dveh letih ni dopuščalo, da bi izvedli našega druženja in načrtovanih aktivnosti. Po poročilu o delovanju Kluba so bile dane pobude in predstavljeni načrti o delovanju društva v naprej. Ker po poteku mandata vodstvu Kluba ni bilo mogoče zaradi znanih razmer opraviti volitev, je bil soglasno s strani članov društva sprijet sklep, da  sedanje vodstvo Kluba podaljša mandat in opravlja naloge vodenja Kluba naslednji dve leti.

Med člani Kluba upokojenih delavcev MNZ Maksa Perca Nova Gorica je tudi veliko veteranov osamosvojitvene vojne leta 91, včlanjenih v Društvo veteranov Sever Severne Primorske s katerimi dobro sodelujemo.

Sledilo je prijetno druženje z obujanjem spominov iz preteklosti in pogledom v prihodnost.

 Tekst in foto: Vid Šibelja