STRELJANJE V čRNOTIčAH

amnin
V soboto 27. junija 2015 je na strelskem vadbišču PVD Sever v kamnolomu černotiče potekalo tekmovanje v policijsko veteranskem situacijsko-taktičnem streljanju. Tekmovanje so kolegi iz PVD Sever za Primorsko in Notranjsko organizirali v spomin na osamosvojitveno vojno 1991 pod imenom "Dan prej". Povabila so se z veseljem udeležili tudi člani našega društva in znova dosegli dobre rezultate. Zmagal je naš član Miran Marega. Na drugo mesto se je povzpel Valentin Kobal iz DPS Cerkno, tretji pa je bil Nino Popadič iz PVD specialna enota. Iz našega društva so se tekmovanja udeležili še Roman Gobec, ki je zasedel 12 mesto, Marko Jarc je zaključil na 19 in Rok Cuder na 28 mestu. Ekipa se je uvrstila na 3 mesto. Drugouvrščena je bila ekipa Slovenske zveze za dinamično streljanje, zmagala pa je ekipa Društva za praktično streljanje Cerkno. Foto in tekst M.Marega