STRELSKO TEKMOVANJE V AJBI

Dne 26.09.2020 smo na strelišču LD Kanal v Ajbi izvedli 6. strelsko tekmo veteranov ob odhodu zadnjega vojaka JLA iz RS. Udeležba je bila dobra, saj se je kljub omejitvam zaradi Covid 19 in napovedi slabega vremena udeležilo 28 tekmovalcev.

Ob upoštevanju navodil in omejitev zaradi Covid 19 je v kategoriji IZVEN (strelci, kimajo statusa veterana) je zmagal KENDA MAVER Jurij iz SD Puntar z 116 krogi od 130 možnih, druga je bila MAVER Manca iz SŠK Tolmin z 109 krogi in tretji GERBEC Goran z 103 krogi. Med veterani je zmagal GROSAR Aleksander iz SŠK Tolmin z 114 krogi, drugi je bil BIŠĆANIN Senad z 113 krogi in tretji VONČINA Bogdan z 112 krogi. Ekipno je zmagala ekipa našega društva 1 (BEGUŠ, BRATUŽ, VONČINA), druga je bila ekipa našega društva 2 (GERBEC, MIKOLA, VEZOVNIK) in tretja ekipa SŠK Tolmin (GROSAR, SVITLICA, ZLODEJ).

tekst: D. Komar

Foto: GERBEC Erika