TEKMOVANJE NA VOJSKEM

V soboto, 29.06.2019, so se štiri ekipe našega društva udeležile tekmovanja v streljanju z malokalibrsko puško na Vojskem v organizaciji OZVVS Idrija – Cerkno. Ekipa SEVER Tolmin 1 (BIŠĆANIN, BRATUŽ, VONČINA) je zasedla 9 mesto z 249 krogi, ekipa SEVER Nova Gorica (SIVKA, ABRAMIČ, OBREKAR) 11 mesto z 240 krogi, sledili sta ekipi SEVER Tolmin 2 (GERBEC I., LIPUŠČEK L., ŠULIGOJ) z 240 krogi in SEVER Tolmin 3 (GERBEC E., LIPUŠČEK M., TALJAT BIŠĆANIN K.) z 238 krogi med 20 ekipami.

Med posamezniki sta si BIŠĆANIN in BRATUŽ delila s še enim tekmovalcem 7-9 mesto, med tekmovalkami pa je bila GERBEC E. četrta, BIŠĆANIN TALJAT K. šesta in LIPUŠČEK M. sedma. Nekaj naših članic in članov se je udeležilo tudi pohoda.

Foto: E. GERBEC