TEKMOVANJE V LAŠKEM

admin
V soboto 22.09.2012 smo se 4 člani pododbora Tolmin KOMAR Dušan, BIŠÆANIN Senad, BEGUŠ Štefan, LANGUS Danilo na podlagi vabila Območnega združenja slovenskih častnikov Laško udeležili tekmovanja v streljanju s polavtomatsko puško PAP CZ 7,62 na 200 m na strelišču v Zgornji Rečici pri Laškem. Pozdravne govore so imeli Konrad ZEMLJIč iz OZSč Laško, predsednik OZSč Laško Zvonko ZOREC, župan občine Laško Franc ZDOLŠEK, načelnik Generalštaba SV brigadir mag. Dobran BOŽIč in predstavnik lokalne skupnosti. Pripadniki SV so tudi prikazali njihovo vozil Valuk in del opreme. Kmalu po pričetku streljanja je pričel pihati močen veter, ki je pričel nagajati strelcem in lomiti in trgati tarče, zato je organizator po končanem streljanju druge skupine tekmo prekinil in preklical. Besedilo in foto: D. Komar