TEKMOVANJE V STRELJANJU

admin
Dne 10.10.2015 ob 09.00 uri smo člani pododbora Tolmin organizirali in izvedli na strelišču SŠDM v Tolminskem lomu 1. Strelsko tekmo veteranov s pištolo kalibra 9x19. Tekme se je 14 udeležilo tekmovalcev. Ob prihodu jih je pozdravil podpredsednik pododbora Tolmin Dušan KOMAR. V ekipni tekmi je zmagala ekipa Trije asi –ZVVS GP (ŽAGAR, KURINčIč, čOPI), druga je bila ekipa Puntarji – Sever (BIŠÆANIN, BEGUŠ, LANGUS) in tretja ekipa Pododbor Tolmin (BASKAR, KAVčIč, VONčINA). V posamezni konkurenci je zmagal član ZVVS GP ŽAGAR Renato, drugi je bil član Severja BIŠŽANIN Senad, tretji pa član ZVVS GP KURINčIč Ivan. Po podelitvi priznanj, ki jo je opravil predsednik pododbora SKRT Drago, smo imeli še srečanje ob hrani in pijači. Tekmo smo organizirali pod pokroviteljstvom občine Tolmin. Tekst: D. Komar Foto: M. KAVčIč