TEKMOVANJE V STRELJANJU

V soboto 17. oktobra 2015 je na strelskem vadbišču črnotiče potekalo tekmovanje v policijsko veteransko situacijsko-taktično streljanju. Tekmovanje je organiziralo policijsko veteransko društvo Sever za Primorsko in Notranjsko v spomin na osamosvojitveno vojno leta 1991. Tekmovanja smo se udeležili tudi člani našega društva. Tudi letos smo se odlično odrezali. Na prvo mesto se je povzpel Martin Humar, Miran Marega je zasedel četrto, Gregor Drnovšček je bil 6., Slavko Brezovnik pa 7. Ekipno smo zasedli prvo mesto pred drugo uvrščeno ekipo MORS 1 ter tretje uvršečno ekipo Shooting club iz italijanskega Vidma. Tokrat smo na tej tekmi zmagali tretjič zapored in tako v trajno last, kot najboljša ekipa, prejeli še precej težak prehodni pokal v obliki mejnega kamna. Besedilo in Foto: Miran Marega NAŠIM TEKMOVALCEM ISKRENE čESTITKE TUDI OD VODSTVA DRUŠTVA.