TEKMOVANJE V STRELJANJU

Dne 22.09.2018 smo na strelišču LD Kanal v Ajbi izvedli 4. strelsko tekmo veteranov ob odhodu zadnjega vojaka JLA iz RS. Udeležba je bila kljub nekoliko slabšemu vremenu dobra. V kategoriji IZVEN (strelci, kimajo statusa veterana) je zmagal MAVER KENDA Jurij z 80 krogi, drugi je bil TINTA Kristjan z 71 krogi in tretji JUG Bojan z 68 krogi. Med veterani je najboljši rezultat dosegel OKROGLIČ Herman z 81 krogi, ki pa ni streljal za tekmovanje. Tako je bil uradno najboljši med veterani ŽAGAR Renato z 78 krogi, drugi SKOK Boštjan z 77 krogi in tretji BEGUŠ Štefan z 76 krogi. Ekipno je zmagala ekipa OZVVS Gornje Posočje (ŽAGAR, ČOPI, BRATUŽ), druga je bila ekipa našega društva (BEGUŠ, GERBEC, VONČINA) in tretja ekipa OZVVS Kanal (HVALICA, BREZAVŠČEK in SKOK iz OZVVS Veteran NG).

Tekst: Dušan Komar

Fotografije GERBEC Erika.