TEKMOVANJE V STRELJANJU

V soboto 15. in nedeljo 16. marca 2014 je Strelska sekcija PVD Sever za Primorsko in Notranjsko na strelskem vadbišču v črnotičah organizirala prvo tekmo v letošnji sezoni.Strelska proga je bila le ena, ki se je raztezala čez celotno strelišče. Tekma je potekala dva dni, saj je lahko bil na progi le en tekmovalec naenkrat in je bila zaradi tega udeležba omejena. Udeležilo se je je 57 tekmovalcev iz Slovenije in Italije. Naši tekmovalci so bili tudi tokrat zelo uspešni. Zopet je bil najhitrejši Martin Humar iz našega društva. Drugo mesto je zasedel Mauro Pascolini iz Shooting cluba Udine, na tretje pa se je uvrstil Miran Marega. Iz našega društva so se tekme udeležili še Marko Jarc, ki je končal na 9. mestu, Rok Cuder na 14. in Roman Gobec na 15. mestu. čESTITAMO !!!! Besedilo in foto: M. Marega